pu2627h.jpg

Успјеси наших ученика на Првенству Републике Српске у теквондоу

PDFPrintE-mail


Ученици ЈУ СШЦ „Петар Кочић“ Зворник, Алекса Пелемиш, Драган Марић и Вељко Бошковић, остварили су запажене резултате на Првенству Републике Српске у теквондоу, одржаном у Дервенти, наступајући за Теквондо клуб Зворник.


Алекса Пелемиш освојио је златну медаљу и проглашен је за најбољег јуниора првенства, Драган Марић је такође освојио златну медаљу, док је Вељко Бошковић стигао до бронзаног одличја. Захваљујући одличним наступима такмичара, јуниорска екипа Теквондо клуба Зворник освојила је друго мјесто у екипном пласману.

Честитамо нашим ученицима на оствареним резултатима и достојном представљању школе, клуба и града, уз жељу да и у наредном периоду наставе да нижу спортске успјехе.